Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą  surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Pracujemy razem.

Spółka jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli wspieranych wiedzą i doświadczeniem wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej.

Jesteśmy aktywni na wielu rynkach.

Spółka kooperuje z dostawcami surowca i wyrobów gotowych, zlokalizowanymi na całym świecie. Współpracujemy z firmami operującymi na akwenach europejskich (Bałtyk, Morze Północne, Morze Śródziemne), z dostawcami z obu Ameryk i Afryki (Ocean Atlantycki i zachodnie rejony Oceanu Spokojnego), a także z kontrahentami z Azji i Oceanii (Morze Ochockie, Ocean Spokojny, Ocean Indyjski). Głównym obszarem pozyskiwania surowca rybnego są akweny oceanu Atlantyckiego i Spokojnego.

Szanujemy swoich odbiorców.

Nasze produkty są dostępne zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym kanale sprzedaży. Do grona odbiorców, z którymi spółka ma zaszczyt kooperować należą sieci Biedronka, Lidl, Makro Cash&Carry, Real, Tesco, Kaufland, Auchan, Intermarche, Piotr i Paweł, Żabka, Alma, Carrefour, Stokrotka i inne.

Mamy duże możliwości.

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym o łącznej, dziennej mocy przerobowej w wysokości ponad 50 000 kg dziennie. Nasze magazyny składowe mogą pomieścić łącznie milion czterysta tysięcy kilogramów surowca lub wyrobów gotowych.

Spółka prowadzi swoją działalność produkcyjną zgodnie z regułami systemu HACCP.

Jako jedyne przedsiębiorstwo branży spożywczej w województwie kujawsko-pomorskim, firma ABRAMCZYK Sp. z o.o. posiada na terenie swojego zakładu skład celny przeznaczony do towarów mrożonych.

Chcemy się rozwijać.

Głównym przyjętym kierunkiem rozwoju działalności przedsiębiorstwa ABRAMCZYK Sp. z o.o. na najbliższe lata jest optymalizowanie procesów zakupu surowców i wyrobów gotowych oraz pozyskiwanie nowych możliwości sprzedaży.

Misją firmy, określoną w planie działania przedsiębiorstwa na lata 2008-2017 jest hasło:

 Satysfakcja naszych klientów, doskonalenie jakości naszych operacji, zdobycie pozycji lidera w sektorze ryb mrożonych. .
Ryszard Abramczyk - Prezes Zarządu

 

 

TPL_AMMON_TOTOP