Kariera

Technolog żywności w branży rybnej

Lokalizacja: Bydgoszcz

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego mile widziana,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość prawa dotyczącego żywności,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność i sumienność,
  • Silna osobowość.

 Zadania:

  • Nadzór jakościowy poszczególnych etapów produkcji,
  • Opracowywanie oznakowania surowców i produktu gotowego,
  • Kontrola prawidłowego funkcjonowania magazynu ze szczególnym
    uwzględnieniem przestrzegania zasad FIFO,
  • Sprawowanie kontroli w zakresie:
    - jakości surowca, produktu gotowego, wydawanie świadectw jakości,
    - prawidłowego i terminowego prowadzenia dokumentacji przez mistrzów,
  • Kontrolowanie zgodności danych dotyczących jakości wyrobów gotowych
    (waga, ilość glazury wodnej, itp.) zawartych w raportach produkcji i w wyrobie gotowym,
  • Zgłaszanie uwag nt. jakości partii produkcyjnych wytwarzanych w przedsiębiorstwie,
  • Pełnienie funkcji audytora wewnętrznego:
    - przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
    - przestrzeganie procedur IFS, ASC, MSC,
  • Ponoszenie odpowiedzialności za ponoszenie jakości wyrobów - doskonalenie procesów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji CVED.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku w biurze zlokalizowanym w Bydgoszczy,
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne i wiele innych
    benefitów pracowniczych (o których też będziesz decydować).

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"