Kariera

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Lokalizacja: Bydgoszcz

System dwuzmianowy / stałe zatrudnienie

UWAGA! ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę maszyn produkcyjnych (przemysł spożywczy),
  • zapobieganie awariom, poprzez działania prewencyjne,
  • przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb technologicznych produkcji,
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych usprawniających procesy produkcyjne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne o kierunku: mechanik maszyn, technik maszyn,
  • praktyki, doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi,
  • odpowiedzialnego stosunku do pracy i do współpracowników.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy - zawsze na czas,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej jednym z liderów na rynku,
  • możliwość poznawania nowych technologii,
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • pracę dynamiczną i pełną wyzwań, w przyjaznym zespole,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • prorodzinne podejście do pracowników,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny,
  • PPE, owocowe i warzywne poczęstunki, posiłki regeneracyjne i wiele innych.

Wyślij do nas CV, zadzwoń. Rekrutacja trwa.

Telefon: 531 343 343
Listownie lub osobiście: Dział Kadr Abramczyk Sp. z o.o., ul. Inflancka 7, 85-776 Bydgoszcz

Zadzwoń i dowiedz się więcej – nie czekaj!!

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, że jesteśmy Administratorem Państwa danych osobowych, udostępnionych w procesie rekrutacji, są one przetwarzane tylko na potrzeby rekrutacji i zatrudnienia kandydata.
Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności Ustawy z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i  wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ABRAMCZYK Sp. z o.o z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Inflanckiej 7. Moje CV może być wykorzystywane przez 1 rok od daty złożenia dokumentu.

Pracownik produkcyjny

Poszukujemy osób, które:

  • szukają solidnego pracodawcy zapewniającego ustabilizowany rytm pracy,
  • szukają pracy na lata w firmie z wartościami.

 Jeżeli:

  • nie masz jeszcze doświadczenia to nie martw się zapewniamy szkolenie i opiekę przy wdrożeniu,
  • chcesz się rozwijać to w Abramczyk możesz podnosić swoje kwalifikacje i awansować w naszej strukturze bo ciągle się rozwijamy,
  • cenisz sobie dostęp do pakietów ubezpieczeń oraz prywatnej służby zdrowia to dzięki pracy u nas możesz z tych udogodnień skorzystać.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas,
  • dofinasowanie do dojazdów,

Technolog żywności w branży rybnej

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego mile widziana,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość prawa dotyczącego żywności,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność i sumienność,
  • Silna osobowość.

 Zadania:

  • Nadzór jakościowy poszczególnych etapów produkcji,
  • Opracowywanie oznakowania surowców i produktu gotowego,
  • Kontrola prawidłowego funkcjonowania magazynu ze szczególnym
    uwzględnieniem przestrzegania zasad FIFO,
  • Sprawowanie kontroli w zakresie:
    - jakości surowca, produktu gotowego, wydawanie świadectw jakości,
    - prawidłowego i terminowego prowadzenia dokumentacji przez mistrzów,
  • Kontrolowanie zgodności danych dotyczących jakości wyrobów gotowych
    (waga, ilość glazury wodnej, itp.) zawartych w raportach produkcji i w wyrobie gotowym,
  • Zgłaszanie uwag nt. jakości partii produkcyjnych wytwarzanych w przedsiębiorstwie,
  • Pełnienie funkcji audytora wewnętrznego:
    - przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
    - przestrzeganie procedur IFS, ASC, MSC,
  • Ponoszenie odpowiedzialności za ponoszenie jakości wyrobów - doskonalenie procesów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji CVED.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku w biurze zlokalizowanym w Bydgoszczy,
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne i wiele innych
    benefitów pracowniczych (o których też będziesz decydować).

TPL_AMMON_TOTOP