Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Bydgoszcz

Jeżeli:

  • masz wiedzę i doświadczenie przy obliczeniach wynagrodzeń
  • potrafisz obsługiwać różne systemy kadrowo- płacowe
  • wiesz, że dokładność i sprawność w działaniu to podstawa tego zawodu
  • masz dobrą organizację pracy.

Zadania:

  • obliczenia wynagrodzeń pracowników
  • kontrola kompletności i prawidłowości dokumentów pracowniczych
  • proces zatrudniania, zwalniania pracowników- przygotowanie dokumentacji
  • bieżące śledzenie przepisów
  • obsługa systemu kadrowo- płacowego oraz praca nad jego usprawnieniem
  • skrupulatna kontrola formuł wprowadzonych do systemu płacowego
  • tworzenie zestawień płacowych oraz kadrowych
  • wystawianie i wysyłka dokumentów PIT, RP7, Z3 oraz innych związanych z charakterem stanowiska
  • wykonywanie rozliczeń z ZUS- deklaracje DRA, naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych (Płatnik, Pue)
  • rozliczenia PFRON, US, PIP, PUP, BHP
  • wystawianie zaświadczeń kadrowo-płacowych dla Pracowników
  • reprezentowanie firmy przed organami kontrolującymi w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych
  • współpraca przy Tworzeniu Regulaminu Pracy i Regulaminu Wynagradzania.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • ścieżkę awansu oraz szkolenia, możliwość rozwoju
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny oraz wiele innych.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, że jesteśmy Administratorem Państwa danych osobowych, udostępnionych w procesie rekrutacji, są one przetwarzane tylko na potrzeby rekrutacji i zatrudnienia kandydata.
Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności Ustawy z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i  wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ABRAMCZYK Sp. z o.o z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Witebskiej 63. Moje CV może być wykorzystywane przez 1 rok od daty złożenia dokumentu.