Najlepszy produkt

Naszym celem od zawsze było poszukiwanie ryb i owoców morza najwyższej jakości oraz ich dostarczenie do Polski w postaci gwarantującej zachowanie pełni walorów smakowych i odżywczych. Dlatego wybieramy jedynie tych dostawców, którzy mrożą ryby natychmiast po ich złowieniu i wyfiletowaniu.

W przystępnej cenie

Ryby i owoce morza odgrywają niezwykle ważną rolę w diecie każdego z nas, dlatego ustalamy przystępne ceny na wszystkie nasze produkty.
Takie podejście jest w pełni doceniane przez naszych partnerów handlowych i konsumentów i dlatego z powodzeniem działamy w Polsce od ponad 20 lat

Dostępny wszędzie

Nasze ryby i owoce morza znaleźć można w sklepach sieci handlowych ALMA, AUCHAN, BIEDRONKA, CARREFOUR, DINO, EKO, INTERMARCHE, KAUFLAND, LIDL, MAKRO, NETTO, PIOTR I PAWEŁ, POLOMARKET, REAL, SELGROS, TESCO, a także w innych, dobrych sklepach rybnych.

 

ABRAMCZYK - FIRMA RODZINNA - PRODUCENT RYB I OWOCÓW MORZA NR 1 W POLSCE

Dużo ryby - mało lodu

Dużo ryby - mało lodu Ryby Abramczyk posiadają minimalną ilość glazury, gwarantującą utrzymanie najwyższej jakości filetów ryb. Udział glazury wynosi tylko 10% masy produktu.

Bez substancji "E..."

Bez substancji Do ryb marki Abramczyk nie są dodawane żadne substancje dodatkowe. Dzięki temu możemy cieszyć się ich naturalnym smakiem i pełnią walorów kulinarnych.

Szybkie zamrażanie

Szybkie zamrażanie Ryby Abramczyk mrożone są natychmiast po złowieniu bezpośrednio na statkach. Dzięki temu są zawsze świeże i zachowują pełnię doskonałego smaku.

Dorsz bałtycki – rybna ekstraklasa

Kto z nas spędzając wakacje nad Bałtykiem choć raz miał okazję zjeść świeżutkiego, pieczonego na maśle dorsza bałtyckiego ten na długo zapamięta jego smak.

Więcej →

NAUKOWO UDOWODNIONE – RYBY SĄ NIEZASTĄPIONE

Zdaniem ekspertów do spraw żywienia ryby powinno jadać się przynajmniej 2 razy w tygodniu. W walce o zdrowie naszym sprzymierzeńcem jest jedzenie ryb!

Więcej →

JEDZ RYBY - BY ŻYĆ DŁUŻEJ !

Od wielu lat naukowcy i autorytety medyczne na całym świecie prowadzą badania dotyczące wpływu jedzenia ryb i owoców morza na zdrowie i kondycję człowieka.

Więcej →
 • WARTO WIEDZIEĆ

  Jeżeli chcesz rozkoszować się smakiem doskonałej ryby dokładnie przeczytaj te informacje. Znajdziesz tam wskazówki, które pozwolą Ci na dokonanie właściwego wyboru.

  Więcej →
 • TAJEMNICA PYSZNEJ RYBY: MINIMUM GLAZURY, MAKSIMUM SMAKU!

  Aby po odłowieniu mięso ryby zachowało wartości odżywcze - ryby poddawane są procesowi zwanemu glazurowaniem. Glazura to cienka warstwa lodu ...

 • ROZSMAKUJ SIĘ W RYBIE A NIE… W CHEMII!!!

  Stały wzrost cen surowców rybnych powoduje, że w przemyśle stosuje się szereg dodatków, które pozwalają na uzyskanie wyższych wydajności procesów ...

 • Z MORZA NA TALERZ 3 SPOSOBY PRZETWARZANIA RYB

  Zasady dotyczące połowu ryb i owoców morza oraz sposoby połowu i przetwarzania ryb zostały precyzyjnie opisane w prawodawstwie międzynarodowym ...

NAJNOWSZE

(view all)
Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu
Posted on January 28, 2014
Uroczystość odbyła się 25.01.2014r. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Wręczono Diamenty i Nominacje do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2013. Wśród nominowanych znalaz ..
Jeśli paluszki rybne, to tylko najlepsze
Posted on September 16, 2013
Rodzinny obiad z paluszkami rybnymi w roli głównej to częsty obrazek przy polskim stole. Warto więc sięgać po produkt najlepszy, w którym czystego fileta z ryby jest jak najwięcej, a panieru j ..

GALERIA

 • Bieg Kijow-Warszawa 01
 • Bieg Kijow-Warszawa 02
 • Bieg Kijow-Warszawa 03
 • Bieg Kijow-Warszawa 04
 • Bieg Kijow-Warszawa 05
 • Bieg Kijow-Warszawa 06

Scroll to Top