Druga dobra wiadomość oficjalnie ogłoszona podczas konferencji, to podpisanie kontraktu z nowym rozgrywającym. Będzie nim Mike Smith – Amerykanin, który ostatni sezon grał w lidze nowozelandzkiej. Liczymy na to, ze zespół w odnowionym składzie znajdzie uznanie wśród kibiców, którzy wraz ze sponsorami liczą na awans zespołu do fazy play-off Energa Basket Liga. Już dziś zapraszamy na oficjalną prezentację drużyny, która będzie miała miejsce 9 września. Bezpośrednio po niej, w dniach 10-11 września odbędzie się turniej Abramczyk Cup, w którym wezmą udział topowe polskie zespoły. Do zobaczenia na trybunach!