Historia naszej firmy sięga lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. To właśnie wtedy czterej bracia Abramczyk,  pasjonaci zdrowego stylu życia, aktywności i podróży – podjęli decyzję o założeniu firmy. Od początku swojej działalności firma zajęła się importem, przetwórstwem, sprzedażą surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych. Czasy, w jakich przyszło im działać były trudne, a warunki  niepewne, dlatego ambitni  bracia Abramczyk wkładali dużo serca i wysiłku w to początkowo skromne przedsięwzięcie.  Żaden z nich wtedy jeszcze nie śmiał pomyśleć, że buduje – dzieło życia.  Stopniowo zdobywali wiedzę i kontakty w świecie, gromadzili i wykorzystywali doświadczenia, aby rozwijać firmę. Wierzyli, że do idei zdrowego odżywiania - między innymi poprzez jedzenie ryb - potrafią przekonać swoich klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.

Wraz z ustabilizowaniem sytuacji gospodarczej w kraju oraz przystąpieniem Polski do UE, po 2000r. rozpoczął się nowy etap działalności firmy. Powodzenie dotychczasowych działań dodało wszystkim wiary w sukces. Głównym celem stał się dynamiczny rozwój. Park maszynowy został powiększony i utworzona została solidna baza produkcyjno-magazynowa. W firmie zatrudniono profesjonalnych współpracowników oraz rozbudowano siatkę kontaktów międzynarodowych.

Dzisiaj spółka w dalszym ciągu jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej.

Firma współpracuje z dostawcami surowca i wyrobów gotowych, zlokalizowanymi na całym świecie, poczynając od firm operujących na akwenach europejskich (Bałtyk, Morze Północne, Morze Śródziemne), poprzez dostawców z obu Ameryk i Afryki (Ocean Atlantycki i zachodnie rejony Oceanu Spokojnego), kończąc na kontrahentach z Azji i Oceanii (Morze Ochockie, Ocean Spokojny, Ocean Indyjski).

Nasze produkty znaleźć można między innymi w sieciach: Makro Cash&Carry, Real, Tesco, Kaufland, Auchan, Intermarche, Piotr i Paweł, Żabka, Alma, Carrefour, Stokrotka.

Za nadrzędny cel wyznaczyliśmy sobie szczególną dbałość o jakość naszych produktów. Spółka prowadzi działalność produkcyjną zgodnie z regułami systemu HACCP. Na każdym etapie wytwarzania nasza kontrola jakości przeprowadza szereg badań chemicznych, mikrobiologicznych, dokonuje oceny walorów smakowych i zapachowych surowców. W procesie postprodukcyjnym kontroluje się każde indywidualne/jednostkowe opakowanie, aby zachować najwyższy standard wytwarzanych produktów.

                                                                                                                                                                                                                                                               Jak ryby to Abramczyk

TPL_AMMON_TOTOP