Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. opiera swoją działalność na długoterminowych kontraktach zakupowych. Metoda weryfikacji podmiotów, od których kupowany jest surowiec, pozwala na prowadzenie działalności w sposób całkowicie bezpieczny dla naszych Klientów. Tylko zakłady spełniające najwyższe normy sanitarne oraz gwarantujące bezpieczeństwo i higienę produkcji, mogą stać się partnerami zaopatrującymi przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. To nasza pierwsza i najważniejsza zasada dotycząca zakupu surowca rybnego.

Naszą drugą zasadą jest sprawowanie ścisłej kontroli wszystkich dostarczanych partii towaru w zakładowym laboratorium. Zapewnienie produktów wolnych od niepożądanych dodatków oraz pozbawionych wszelkich wad jest jednym z naszych głównych priorytetów.

Trzecią zasadą jest dążenie do współpracy z podmiotami, które bezpośrednio zajmują się połowem ryb. W celu zakupu najlepszego jakościowo towaru ze sprawdzonego źródła zaopatrzenia, współpraca z firmami pośredniczącymi w sprzedaży jest realizowana tylko w wyjątkowych przypadkach.

Pracownicy Działu Operacji Międzynarodowych zajmują się całokształtem procesów zaopatrzenia i odpowiadają za wysoką jakość prowadzonych transakcji.

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. wciąż jest zainteresowane nawiązywaniem nowych, interesujących relacji biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy pragnące współpracy ze stabilnym finansowo i dynamicznie rozwijającym się podmiotem, jakim jest nasze przedsiębiorstwo.

 

TPL_AMMON_TOTOP