ADMIRALSKIE
PALUSZKI RYBNE
Podwójnej wielkości paluszki rybne z filetów mintaja, panierowane, wstępnie podsmażone
Składniki: Ryby białe 60%, mąka pszenna, olej rzepakowy, woda, skrobia pszenna, sól, naturalne aromaty, drożdże, przyprawy). Produkt może zawierać mleko, jaja, soję, sezam, łubin, skorupiaki i mięczaki.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 786 kJ/ 188 kcal |
| Tłuszcz | 9,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,80 g |
| Węglowodany | 13 g |
| w tym cukry | 1,8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,82 g |
