DORSZ CZARNY FILET BEZ SKÓRY
Filet z dorsza czarnego indywidualnie pakowany w folię.
Dorsz czarny 100%
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 300 kJ/ 71 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 0,14 g |
Po opłukaniu pod bieżącą wodą i osuszeniu, smażyć na rozgrzanym oleju przez 10-12 min.
