DORSZ CZARNY KOSTKA Z FILETÓW
PRODUKT TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNY
100% dorsz czarny
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 370 kJ/ 87 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,36 g |
Opłukać produkt pod bieżącą wodą i smażyć ok. 10 min.
