KREWETKI PANIEROWANE BUTTERFLY Z SOSEM SŁODKIM CHILI
Krewetki białe /Litopenaeus vannamei/ surowe, z dodatkiem wody, obrane, z ogonkiem, panierowane, wstępnie podsmażone. Produkt głęboko mrożony.
Krewetki butterfly: Krewetki białe* 50% (krewetki 84%, woda, stabilizator: E 451, 452, sól), mąka pszenna, olej roślinny sojowy, woda, skrobia (kukurydziana, ziemniaczana), cukier, sól, substancja zagęszczająca: E 412, drożdże, skrobia z manioku, wzmacniacz smaku: E 621, mieszanka piekarnicza: skrobia kukurydziana, substancja konserwująca: E 170, stabilizator: E 516, regulator kwasowości: E 330, alfa amylaza). Produkt zawiera część pancerza.cukier, woda, syrop glukozowy, ocet winny, solone chili, skrobia modyfikowana, czosnek suszony, sól, substancja zagęszczająca: E415. Sos słodki chili: cukier, woda, syrop glukozowy, ocet winny, solone chili, skrobia modyfikowana, czosnek suszony, sól, substancja zagęszczająca: E415.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1391 kJ/ 332 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Węglowodany | 26 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Białko | 7,9 g |
| Sól | 1,05 g |
Smażyć na rozgrzanym do 180°C oleju przez około 7 minut.
