ŁOSOŚ PACYFICZNY GORBUSCHA TUSZA
Łosoś pacyficzny gorbusza tusza ze skórą, bez głowy. Rozmrożone.
100% łosoś pacyficzny Gorbusza (Oncorhynchus gorbuscha)
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 425 kJ/ 101 kcal |
| Tłuszcz | 2,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,26 g |
Po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki cieplnej. Piec w piekarniku, w temperaturze 180°C przez ok. 20 min.
