ŁOSOŚ PACYFICZNY KETA
Łosoś pacyficzny keta /Oncorhynchus keta/ porcje fileta ze skórą. Rozmrożone.
ŁOSOŚ PACYFICZNY KETA 100%.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 532 kJ/ 126 kcal |
| Tłuszcz | 4,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 0,15 g |
Po opłukaniu pod bieżąca wodą produkt gotowy do obróbki cieplnej: smażyć na gorącym oleju przez około 10-12 minut.
