OMUŁKI CHILIJSKIE
MAŁŻE BEZ MUSZLI
Omułki chilijskie to gotowane małże bez muszli, które zostały poddane głębokiemu mrożeniu i zabezpieczone cienką warstwą glazury. W praktyce dostajesz gotowe do użycia mięso – bez czyszczenia i bez gotowania od zera. Wystarczy je poddać obróbce cieplnej i doprawić według własnego pomysłu. Glazura stanowi maksymalnie 10%, a produkt przygotowany jest bez dodatku substancji „E”.
Omułki chilijskie bez muszli 99%, sól. Produkt może zawierać ryby i skorupiaki. Produkt może zawierać kawałki muszli
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 390 kJ/ 92 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0,96 g |
Po oczyszczeniu i opłukaniu pod bieżącą wodą produkt należy poddać obróbce cieplnej: smażyć na rozgrzanym oleju około 7 minut lub gotować we wrzątku około 5 minut.
