PALUSZKI RYBNE KAPITAŃSKIE
Kapitańskie paluszki rybne o klasycznym kształcie i rozmiarze. 100% fileta w złocistej, chrupiącej panierce. Doskonałe na ciepło i zimno z ulubionym sosem lub dipem. Chrupiące z patelni i piekarnika (bez dodatkowego tłuszczu).
RYBY* białe 65%, mąka pszenna, olej rzepakowy, woda, skrobia, sól, drożdże, przyprawy. Produkt może zawierać mleko, jaja, soję, seler, nasiona sezamu, łubin, gorczycę, skorupiaki i mięczaki.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 786 kJ/199 kcal |
| Tłuszcz | 9,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 13 g |
| w tym cukry | 1,8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,82 g |
Paluszki z patelni: rozgrzać olej na patelni i ułożyć na niej zamrożone paluszki. Smażyć na średnim ogniu przez 6-8 minut od czasu do czasu przewracając.
Paluszki z piekarnika - bez tłuszczu: rozgrzać piekarnik do 200°C, następnie do rozgrzanego już piekarnika włożyć zamrożone paluszki ułożone na ruszcie wyłożonym papierem do pieczenia. Piec przez około 13 minut.
Paluszki z air fryera: Wyjąć paluszki z opakowania, włożyć do koszyka, piec przez około 10 minut w 200 °C.
