PALUSZKI Z ŁOSOSIA – KAPITAŃSKIE
łosoś pacyficzny 65%, mąka pszenna, olej rzepakowy, woda, skrobia pszenna, sól, drożdże, przyprawy. Produkt może zawierać mleko, jaja, soję, sezam, łubin, skorupiaki i mięczaki.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 731 kJ/174 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 12 g |
| w tym cukry | 2,9 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0,83 g |
Paluszki z patelni: rozgrzać olej na patelni i ułożyć na niej paluszki. Smażyć na średnim ogniu przez 6-8 minut obracając paluszki w połowie czasu.
Paluszki z piekarnika - bez tłuszczu: rozgrzać piekarnik do 225°C, następnie do rozgrzanego już piekarnika włożyć zamrożone paluszki ułożone na ruszcie wyłożonym papierem do pieczenia lub folią aluminiową. Piec z termoobiegiem przez około 11-13 minut lub bez termoobiegu przez 12-14 minut.
