SANDACZ FILETY ZE SKÓRĄ
Sandacz /Sander lucioperca/ porcje filetów ze skórą, glazurowane. Produkt głęboko mrożony.
Sandacz filet ze skórą 100 %.
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 344 kJ/ 81 kcal |
| Tłuszcz | 0,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0,08 g |
Sposób użycia: po oczyszczeniu i opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki cieplnej: smażyć około 10-12 minut.
