STEKI Z DZIKIEGO ŁOSOSIA
Steki rybne z łososia pacyficznego z sosem musztardowym, panierowane, wstępnie podsmażone. Produkt głęboko mrożony
Łosoś pacyficzny*45%, sos musztardowy 18% (musztarda sarepska 5,50% [woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, gorczyca czarna, cukier, sól, aromat, ekstrakt z kurkumy], śmietana termizowana, [śmietanka, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancje zagęszczające: pektyny, kultury bakterii mlekowych], musztarda miodowa 3,61% [woda, cukier, gorczyca biała, ocet spirytusowy, miód (5,9%), sól, przyprawy, ekstrakt z kurkumy], woda, miód nektarowy wielokwiatowy, skrobia ryżowa, czosnek puree, sól, kurkuma, pieprz czarny), mąka pszenna, olej rzepakowy, woda, cukier, skrobia pszenna, sól, drożdże, przyprawy. Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), jaja, soję, sezam, seler, łubin, skorupiaki i mięczaki. *
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | W 100 G |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 818 kJ/195 kcal |
| Tłuszcz | 9,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Węglowodany | 18 g |
| w tym cukry | 6,3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1,2 g |
Steki z łososia z piekarnika - bez tłuszczu: rozgrzać piekarnik do 200°C, następnie do rozgrzanego już piekarnika włożyć zamrożone steki ułożone na ruszcie wyłożonym papierem do pieczenia lub folią aluminiową. Piec z termoobiegiem 16 minut lub bez termoobiegu przez 18 minut.
Steki z łososia z patelni: rozgrzać olej na patelni i ułożyć na niej steki. Smażyć na średnim ogniu przez 12 minut obracając steki w połowie czasu.
