Firma ABRAMCZYK wyróżniona medalem Kujawsko-Pomorskiej Rady Olimpijskiej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rodzinna firma ABRAMCZYK została po raz kolejny doceniona jako promotor aktywnego, rodzinnego spędzania czasu i sponsor regionalnych klubów sportowych. W uznaniu zasług na tym polu otrzymaliśmy specjalny okolicznościowy medal wydany z okazji 100-lecia powrotu Kujaw i Pomorza do Macierzy przez Kujawsko-Pomorską Radę Olimpijską.

Wręczenie odznaczenia miało miejsce 19 października 2021 r. podczas Gali Sportu upamiętniającej tę historyczną rocznicę. Gospodarzem wydarzenia był Pan Rafał Bruski – Prezydent Miasta Bydgoszczy, który przyjął lokalnych sportowców, trenerów i działaczy w sali konferencyjnej Ratusza.

Przypomnijmy, że nasza firma jest aktualnie sponsorem tytularnym Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Enei Abramczyk Astorii Bydgoszcz. Wspieramy także wschodzącą gwiazdę bydgoskiego żużla – Wiktora Przyjemskiego, drużynę kolarek KS Romet i organizujemy Fordońską Olimpiadę Młodzieży.

Dziękujemy Kujawsko-Pomorskiej Radzie Olimpijskiej za uznanie, sportowców dopingujemy do osiągania dalszych sukcesów, zaś wszystkim sympatykom idei Abramczyk Team życzymy radości i dumy z udziału w pełnych emocji sportowych zmaganiach.

Share This