Owoce morza

Gramatura

Rodzaj opakowania

Rodzaj

Gatunek


Ryba schłodzona to niezastąpiony ratunek w sytuacjach, gdy nie masz ani pomysłu, ani czasu na ugotowanie pełnowartościowego obiadu dla całej rodziny. Nie musisz ich rozmrażać, aby móc szybko przystąpić do obróbki termicznej. Wystarczy odrobina kreatywności, piekarnik i – oczywiście – ryba schłodzona od firmy Abramczyk!

Ryba schłodzona – gotowa do piekarnika lub na grilla!

W ofercie firmy Abramczyk znajdziesz wysokiej jakości schłodzone ryby. Powinny one być przechowywane w temperaturze 0-2℃, aby zachowały świeżość i swoje właściwości jak najdłużej. Ryba schłodzona – w przeciwieństwie do tej mrożonej – nadaje się do obróbki termicznej już po wyjęciu z lodówki. Dzięki temu możesz przygotować pyszny, a przy tym zdrowy obiad w znacznie krótszym czasie. Nie musisz już pamiętać o wyjęciu ryby wieczorem lub z samego rana, aby zdążyła się rozmrozić!

W asortymencie firmy Abramczyk znajdziesz zarówno surową rybę schłodzoną, jak również już wstępnie przygotowaną do gotowania. Chcesz odbyć kulinarną podróż do aromatycznych, pachnących kurkumą Indii? Sięgnij po łososia pacyficznego w maśle klarowanym i indyjskich przyprawach! A może jesteś miłośnikiem śródziemnomorskich smaków? Dorsz atlantycki po toskańsku z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ryba schłodzona od Abramczyka to gwarancja morskiego aromatu i w pełni zachowanych wartości odżywczych w każdym kęsie!

Share This