Nasze przepisy

Rodzaj przepisu
Sposób przygotowania
Rodzaj

Gatunek

Ryby na obiad nie są tak popularne w polskich, domowych jadłospisach jak np. w krajach śródziemnomorskich, czy Wielkiej Brytanii. Misją firmy ABRAMCZYK jest zmiana tego stanu rzeczy, dlatego dbamy o to, aby polscy konsumenci otrzymywali ryby najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Z myślą o tym, aby jeszcze bardziej zachęcić Was do sięgania po nasze produkty, przygotowaliśmy wiele przepysznych przepisów. Z ich pomocą przyrządzicie szybki obiad ze świeżymi lub mrożonymi rybami i owocami morza. Przepisy na rybę od Abramczyk otwierają przed Wami nieskończone niczym ocean możliwości nowych doznań smakowych!

CO NA OBIAD? RYBA OD ABRAMCZYK!

Przepisy na ryby od Abramczyk inspirowane są kuchniami z całego świata. Nie brakuje u nas przepisów na maślane risotto z krewetkami rodem z Włoch, fish&chips po brytyjsku czy też sandacza w lwowskiej panierce. Znajdziecie u nas pomysł na szybki obiad pełen wyjątkowych wartości odżywczych, a także wyjątkowego, morskiego aromatu. Sięgając po produkty firmy Abramczyk, otrzymujecie ryby i owoce morza już przygotowane do dalszej obróbki. Nie musicie więc tracić czasu na filetowanie, usuwanie łusek lub oczyszczanie! Z naszymi mrożonkami dania z ryby na obiad robią się wręcz same — wystarczy doprawić, przygotować dodatki i już można siadać do stołu. Gwarantujemy, że potrawy przyrządzone z produktów firmy Abramczyk przypadną do gustu nawet osobom, które dotychczas niezbyt chętnie sięgały po ryby owoce morza. Podanie ryby na obiad nie musi zajmować całego południa – wystarczy skorzystać z naszych gotowych mrożonek!

DANIA NA GRILLA? MOŻE BYĆ TEŻ RYBA!

Znajdziecie u nas przepisy nie tylko na pyszne, rodzinne obiady bez mięsa. Ryby w końcu świetnie sprawdzają się również jako przekąski na imprezę. Niewielkie kanapeczki z pastą rybną, koreczki łososiowe i tatar z łososia lub tuńczyka z pewnością zachwycą wszystkich uczestników domówki lub rodzinnego przyjęcia. Wśród naszych przepisów nie brakuje pomysłów na grilla właśnie z udziałem ryb. Są one idealnym uzupełnieniem menu na majówkowe spotkanie ze znajomymi w zaciszu ogrodu. Przepis na rybę od Abramczyk to gwarancja zdrowszego i – co najważniejsze – pysznego grillowania! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na rybę na obiad i inne posiłki spożywane w ciągu dnia.