Nasze produkty

Gramatura
Rodzaj opakowania
Rodzaj

Gatunek

waga zmienna
waga zmienna
waga zmienna

Morszczuk czy mintaj? A może miruna? Niezależnie, na jaką rybę masz ochotę, z pewnością znajdziesz ją w asortymencie Abramczyk! Oferujemy zarówno dobrze znane w Polsce gatunki ryb, jak i te nieco bardziej egzotyczne. Wybierając nasze produkty, wspierasz nie tylko polską gospodarkę. Firma Abramczyk oferuje wiele gatunków ryb z certyfikatem MSC. Co to oznacza? To, nasze połowy odbywają się zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa. Kupując ryby z certyfikatem MSC sprawiasz, że określone gatunki będą mogły dłużej zamieszkiwać morza i oceany na całym świecie.

CZYM JEST CERTYFIKAT MSC?

Certyfikatem MSC odznacza się ryby złowione według surowych, ścisłych standardów ustanowionych przez organizację non-profit Marine Stewardship Council. Mają one na celu zrównoważenie rybołówstwa w taki sposób, aby połowy nie zaburzały struktury naturalnego ekosystemu stworzeń morskich. Ryby posiadające certyfikat MSC zostały złowione przy pomocy nowoczesnych sieci łowieckich, a także technologii umożliwiającej monitorowanie i mapowanie obszarów połowowych. Dzięki temu znaczna część okazów pozostaje w morzu, co pozwala gatunkom na dalsze rozmnażanie się.

Sięganie po ryby z certyfikatem MSC od sprawia, że ich smakiem będą mogły się cieszyć również kolejne pokolenia. Zrównoważone rybołówstwo przedłuża życie ekosystemów, co sprzyja nie tylko dziko żyjącym ławicom ryb, ale także ptakom i ssakom morskim. Wspieraj etyczne połowy z firmą Abramczyk – sprawdź nasze dania gotowe, kotlety rybne i inne produkty!