Kontakt

Polska, rodzinna firma ABRAMCZYK to lider na rynku mrożonych ryb i owoców morza.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

ul. Inflancka 7, 85-776 Bydgoszcz
tel./fax +48 (52) 344 56 77
e-mail: sekretariat@abramczyk.pl

Prezes Zarządu: Czesław Abramczyk
Wiceprezes Zarządu: Stanisław Abramczyk,
Marek Abramczyk, Michał Abramczyk

KRS 0000115359;
Kapitał zakładowy: 100.000 zł.
Abramczyk Sp. z o.o. posiada status dużego przedsiębiorcy

    Zarząd


    • Prezes zarządu:
      Czesław Abramczyk,

    • Wiceprezes zarządu:
      Stanisław Abramczyk,
      Michał Abramczyk,
      Marek Abramczyk

    Sekretariat


    • Paulina Krupka – Asystentka Zarządu
      tel./fax: +48 52 344 56 77 wew. 201
      e-mail: p.krupka@abramczyk.pl

    • Magdalena Sobecka – Sekretariat
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: sekretariat@abramczyk.pl

    Dział finansowy


    • Lucyna Karpowicz – Dyrektor finansowy
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: lucyna.karpowicz@abramczyk.pl

    • Aleksandra Kowalska – Główna Księgowa
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 6
      fax +48 52 344 56 77 e-mail: a.kowalska@abramczyk.pl

    • Magdalena Lorent – Księgowa
      tel. +48 52 344 56 77 wew.6
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: m.lorent@abramczyk.pl

    • Zofia Laskowska – Starsza Księgowa
      tel. +48 52 344 56 77 wew.6
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: z.laskowska@abramczyk.pl

    • Kamila Orłowska-Sumińska – Księgowa
      tel. +48 52 344 56 77 wew.6
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: k.suminska@abramczyk.pl

    • Paulina Cacałowska – Młodsza Księgowa
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 211
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: p.cacalowska@abramczyk.pl

    Dział importu


    • Urszula Poliwka – Dyrektor Działu Operacji Międzynarodowych
      tel.kom. +48 602 415 509
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: u.abramczyk@abramczyk.pl

    • Nikoletta Sztupecka – Menedżer ds. zakupów strategicznych
      tel.kom. +48 667 154 198
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: n.sztupecka@abramczyk.pl

    • Joanna Kosakowska – Menedżer ds. zakupów strategicznych
      tel.kom. +48 607 566 722
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: j.kosakowska@abramczyk.pl

    • Elżbieta Zadrożna – Specjalista ds. zakupów strategicznych
      tel.kom. +48 667 940 036
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: e.zadrozna@abramczyk.pl

    • Agata Murawska – Specjalista ds. zakupów strategicznych
      tel.kom. +48 609 881 613
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: a.murawska@abramczyk.pl

    • Dmitriy Petrenko – Specjalista ds. zakupów strategicznych
      tel.kom. +48 691 115 320
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: dima@abramczyk.pl

    • Natalia Urbaniak – Młodszy specjalista ds. logistyki
      tel.kom +48 602 415 608
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: n.urbaniak@abramczyk.pl

    • Dominik Rynkiewicz – Koordynator ds. logistyki
      tel.kom +48 698 655 162
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: logistyka@abramczyk.pl

    • Joanna Chowańska – Specjalista ds. logistyki
      tel.kom +48 695 990 017
      tel/fax +48 52 34 56 77
      e-mail: j.chowanska@abramczyk.pl

    • Bohdan Hlavnyk – Asystent ds. zakupów
      tel. kom. +48 602 415 608
      e-mail: b.hlavnyk@abramczyk.pl

    Dział eksportu


    • Paweł Ciepluch – Specjalista ds. eksportu
      (English)
      tel. kom. + 48 667 940 035
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: p.ciepluch@abramczyk.pl

    • Marek Jarkowski – Specjalista ds. eksportu
      (English, Russian)
      tel. kom. +48 607 770 017
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: m.jarkowski@abramczyk.pl

    • Natalia Kryze – Specjalista ds. eksportu
      (English)
      tel. kom. +48 609 120 135
      tel./fax +48 52 344 56 77 w. 155
      e-mail: n.kryze@abramczyk.pl

    • Katarzyna Dzieweczyńska – Specjalista ds. eksportu
      (English)
      tel. kom. +48 663 271 110
      tel./fax +48 52 344 56 77 w. 154
      e-mail: k.dzieweczynska@abramczyk.pl

    Dział marketingu


    • Piotr Kośmicki – Dyrektor Marketingu
      tel.kom. +48 602 300 410
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: marketing@abramczyk.pl

    • Agata Jagodzińska-Czarnecka – Specjalista ds. marketingu
      tel.kom. +48 574 444 590
      tel. +48 52 344 56 77
      e-mail: a.jagodzinska@abramczyk.pl

    • Kamil Mójta – Specjalista ds. marketingu
      tel.kom. +48 606 943 734
      tel. +48 52 344 56 77
      e-mail: k.mojta@abramczyk.pl

    • Maciej Owsiany – Specjalista ds. marketingu
      tel. +48 344 56 77 w. 123
      e-mail: m.owsiany@abramczyk.pl

    Dział IT


    • Adam Zagól – Specjalista IT
      tel. +48 52 344 56 77
      e-mail: informatyk@abramczyk.pl

    Dział handlowy


    • Michał Abramczyk – Dyrektor Handlowy
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: michal@abramczyk.pl

    • Maciej Choiński – Kierownik ds. obsługi klientów sieciowych
      tel.kom. +48 667 375 000
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: m.choinski@abramczyk.pl

    • Robert Marek Gąsiecki – Specjalista ds. obsługi klientów sieciowych
      tel.kom. +48 726 206 000
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: r.gasiecki@abramczyk.pl

    • Michał Rakoca – Specjalista ds. Klientów Sieciowych
      tel. kom. +48 667 940 061
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: m.rakoca@abramczyk.pl

    • Halina Bogusławska – Specjalista ds. klientów sieciowych
      tel.kom. +48 601 691 113
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 3
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: h.boguslawska@abramczyk.pl

    • Sławomir Lendo – Specjalista ds. klientów sieciowych
      tel.kom. +48 609 880 629
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 134
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: s.lendo@abramczyk.pl

    • Mateusz Nowicki – Specjalista ds. klientów sieciowych
      tel. kom. 667 940 012
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 124
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: m.nowicki@abramczyk.pl

    • Dariusz Zgierski – Samodzielny pracownik ds. klientów sieciowych
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 130
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: d.zgierski@abramczyk.p

    • Karina Matuszczak – Specjalista ds. klientów sieciowych
      tel. kom +48 667 940 017
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 133
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: k.matuszczak@abramczyk.pl

    • Krzysztof Rymarczyk – Specjalista ds. klientów hurtowych
      tel.kom. +48 606 943 746
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 4
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: k.rymarczyk@abramczyk.pl

    • Ziemowit Łukawski – Specjalista ds. klientów hurtowych
      tel.kom. +48 607 551 483
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 4
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: z.lukawski@abramczyk.pl

    • Hanna Jędryczka-Majchrzak – Kierownik ds. eksportu
      (German, English)
      tel. kom. +48 667 940 066
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: h.jedryczka@abramczyk.pl

    Dział produkcji


    • Wojciech Przybylski – Dyrektor ds. produkcji
      tel. kom. +48 695 540 812
      tel./fax +48 52 344 56 77
      e-mail: w.przybylski@abramczyk.pl

    • Beata Prajs – Samodzielny pracownik ds. rozliczeń produkcji i logistyki
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 301
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: beata@abramczyk.pl

    • Danuta Górska – Planista-Koordynator Produkcji
      tel. kom. +48 691 340 042
      tel. +48 52 344 56 77 w. 403
      e-mail: d.gorska@abramczyk.pl

    • Przemysław Bąk- Specjalista ds. planowania i raportowania produkcji
      tel. kom. +48 667 940 014
      tel. +48 52 344 56 77 w. 308
      e-mail: p.bak@abramczyk.pl

    • Beata Borowicz – Specjalista ds. R&D i opakowań
      tel. kom. +48 667 470 015
      tel. +48 52 344 56 77 w. 306
      e-mail: b.borowicz@abramczyk.pl

    Dział kontroli jakości


    • Wojciech Grochowski – Kierownik ds. kontroli i zapewnienia jakości
      tel. kom. +48 668 125 684
      tel./fax +48 52 344 56 77
      w.grochowski@abramczyk.pl

    • Anna Frankiewicz – Specjalista ds. kontroli jakości i HACCP
      tel. +48 52 344 56 77 w. 302
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: a.frankiewicz@abramczyk.pl

    • Justyna Gorzkiewicz – Specjalista ds. kontroli jakości
      tel. +48 52 344 56 77 w. 302
      fax +48 52 344 56 77
      e-mail: j.gorzkiewicz@abramczyk.pl

    Dział personalny


    • Alicja Janasińska – HR Manager
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 315
      tel. kom. +48 531 343 343
      e-mail: a.janasinska@abramczyk.com.pl

    • Małgorzata Sajdak – Specjalista ds. Kadr i Płac
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 002
      e-mail: m.sajdak@abramczyk.pl

    • Joanna Woźniak-Szarkowska – Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 003
      e-mail: j.wozniak@abramczyk.pl

    • Elżbieta Nitka – Specjalista ds. Obsługi Cudzoziemców
      tel. +48 52 344 56 77 w. 004
      e-mail: kadry@abramczyk.pl

    Magazyn


    • Tomasz Abramczyk – Kierownik d/s Logistyki
      tel.kom. +48 603 713 400
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: tomek@abramczyk.pl

    • Zbigniew Szymkowiak – Kierownik Magazynu
      tel.kom. +48 727 507 027
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 8
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: z.szymkowiak@abramczyk.pl

    • Arkadiusz Szczęsny – Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej
      tel.kom. +48 727 507 027
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 8
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: logisci@abramczyk.pl

    • Krzysztof Rosentreter – Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej
      tel.kom. +48 727 507 027
      tel. +48 52 344 56 77 wew. 8
      tel./fax: +48 52 344 56 77
      e-mail: logisci@abramczyk.pl

    Regionalni kierownicy sprzedaży


    • Michał Abramczyk
      tel.kom.+48 609 122 333
      m1.abramczyk@abramczyk.pl

    • Marcin Abramczyk
      tel.kom.+48 601 456 323
      marcin@abramczyk.pl

    • Grzegorz Pawluk
      tel.kom. +48 667 947 493
      g.pawluk@abramczyk.pl

    PolishEnglish
    Opowiedz o nas