O nas

ABRAMCZYK to oparte na tradycji i rodzinnych wartościach polskie przedsiębiorstwo, spełniające najwyższe standardy jakości oferowanych produktów natury, będące europejskim liderem w swojej branży.

OFERUJEMY „INNOWACYJNY PRODUKT", W PRZYSTĘPNEJ CENIE, DOSTĘPNY WSZĘDZIE”.

Co ważne, od powstania firmy jedno się nie zmieniło – tam, gdzie to tylko możliwe, rodzina ABRAMCZYK firmuje swoje produkty tym, co dla niej najcenniejsze – własnym nazwiskiem – i to nas bardzo zobowiązuje na każdym etapie produkcji, od połowu do gotowego produktu na sklepowej półce.

Naszą pozycję lidera na rynku mrożonych ryb i owoców morza budujemy w oparciu o zespół profesjonalnych i oddanych pracowników. W naszej firmie chce się pracować.

Na zdjęciu nowoczesny, klimatyzowany biurowiec oddany do użytku w 2018 r., na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

GLOBALNA I NOWOCZESNA FIRMA

Od ponad 27 lat dostarczamy Europejczykom, a także konsumentom spoza Europy mrożone i świeże ryby oraz owoce morza z całego świata. Kompleks naszych przetwórni jest jednym z najnowocześniejszych w Europie.

Dzięki wieloletnim relacjom z przedsiębiorstwami połowowymi na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjny produkt w przystępnej cenie. Działamy w międzynarodowym środowisku, a nad przebiegiem współpracy z naszymi dostawcami czuwa grono wykwalifikowanych specjalistów w naszych biurach handlowych na różnych kontynentach. Główne obszary naszej aktywności zakupowej to: Nowa Zelandia, Alaska, Norwegia, Chile, Argentyna, Islandia, Rosja, Kazachstan, Wietnam, Indie, Chiny, Bangladesz.

NAJLEPSZY DOSTĘP DO 31 MILIONÓW KONSUMENTÓW W POLSCE

Firma ABRAMCZYK jest stałym partnerem takich sieci handlowych, jak ALDI, BIEDRONKA, DINO, LIDL, NETTO, INTERMARCHE, KAUFLAND, SPAR, POLOMARKET, ŻABKA, AUCHAN, CARREFOUR, TESCO, EUROCASH, METRO, SELGROS. Nieustannie współpracujemy także z największymi dystrybutorami i hurtowniami w Polsce.

Nasze produkty dostępne są w ponad 10 000 sklepów na terenie całego kraju, ale również eksportujemy je do niemal połowy innych krajów europejskich, m.in. do: Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier.

LIDER W ZAKRESIE INNOWACYJNEGO PAKOWANIA RYB I OWOCÓW MORZA

Dzięki stale unowocześnianemu parkowi maszynowemu, pracom badawczo-rozwojowym oraz badaniom marketingowym oferujemy swoim odbiorcom w Europie najnowocześniejsze formy pakowania i koncepcje produktowe zarówno wśród mrożonych, jak i świeżych ryb i owoców morza (np. VACUUM, MAP, BDF, DARFRESH, SLIMFRESH).

STAŁY UDZIAŁ FIRMY ABRAMCZYK W NAJWIĘKSZYCH BRANŻOWYCH IMPREZACH TARGOWYCH

Od wielu lat rodzinna firma ABRAMCZYK bierze udział w największych imprezach branżowych. Jest to zawsze najlepsza okazja do nawiązania współpracy oraz planowania jej dalszego rozwoju zarówno z naszymi dostawcami jak i odbiorcami.