Rodzinna firma ABRAMCZYK

Rodzinna firma ABRAMCZYK jako Sp. z o.o. założona została w 1994 roku, jednak początki działalności czterech braci Abramczyk sięgają roku 1989. To właśnie wówczas Roman, Ryszard, Czesław i Stanisław postanowili podzielić się swoją kulinarną pasją do ryb z polskimi konsumentami i rozpoczęli import do Polski najbardziej lubianych gatunków.

Dzisiaj w firmie mamy już trzy pokolenia rodziny Abramczyk wspierane przez zespół oddanych pracowników, z których większość jest z nami od wielu lat. Wszyscy razem tworzymy jedyny w swoim rodzaju ABRAMCZYK Team, który każdego dnia zmienia polską dietę na lepsze, oferując Polakom (i nie tylko) całe bogactwo mórz i oceanów (a także rzek i jezior).

Rodzinna firma ABRAMCZYK jest obecnie liderem na rynku mrożonych ryb i owoców morza w Polsce, dysponującym jednymi z najnowocześniejszych zakładów przetwórczych w Europie. Rokrocznie dostarczamy na polskie stoły ponad 100 000 000 filetów najsmaczniejszych gatunków ryb z całego świata. W ostatnich latach dynamicznie rozwijamy również ofertę ryb i owoców morza w formie schłodzonej. Produkty firmy ABRAMCZYK znaleźć można w sklepach wszystkich sieci handlowych działających w Polsce oraz tradycyjnych, dobrych sklepach rybnych.

Co ważne, od powstania firmy jedno się nie zmieniło – tam, gdzie to tylko możliwe, rodzina ABRAMCZYK firmuje swoje produkty tym, co dla niej najcenniejsze - własnym nazwiskiem – i to nas bardzo zobowiązuje na każdym etapie produkcji, od połowu do gotowego produktu na sklepowej półce.

Nasza misja – to, co nas napędza

Czynić ludzkie życie zdrowszym, wygodniejszym i bogatszym kulinarnie, dzięki produktom natury z całego świata, oferowanym w innowacyjnej formie, przez zespół wyjątkowych ludzi, tworzących rodzinną firmę ABRAMCZYK.

Nasza wizja – to, do czego nieustannie dążymy

ABRAMCZYK to oparte na tradycji i rodzinnych wartościach polskie przedsiębiorstwo, spełniające najwyższe standardy jakości oferowanych produktów natury, będące europejskim liderem w swojej branży. To nowoczesna firma rodzinna oferująca "innowacyjny produkt, w przystępnej cenie, dostępny wszędzie". To także firma, w której chce się pracować.

Czesław Abramczyk - Prezes Zarządu

 

 

TPL_AMMON_TOTOP