OWOCE MORZA

Owoce morza to prawdziwe bogactwo rodzajów i smaków, których dostarczają jadalne skorupiaki i mięczaki morskie. Stanowią one popularne danie lub jego niezastąpiony składnik nie tylko w kuchni śródziemnomorskiej lecz także w wielu innych rejonach świata.

Jakie są nasze owoce morza? Świeże i pyszne!

FIRMA ABRAMCZYK pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wprowadziła – jako jedna z pierwszych w Polsce – do swojej oferty krewetki, które były jeszcze produktem mało znanym Polakom. Zostały one zaoferowane w opakowaniu SKIN, które właśnie wtedy miało swój debiut na naszym rynku. Obecnie owoce morza dostępne są w każdej sieci handlowej oraz dobrych sklepach rybnych. Z roku na rok zyskują na popularności ze względu na walory smakowe i odżywcze.

Dania z owoców morza to świetny sposób na przemycenie dobrodziejstw produktów morskich do diet nawet najbardziej wybrednych domowników. Chociaż w ABRAMCZYK sami uwielbiamy ryby, które łowimy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mogą być ich smakoszami. Właśnie wtedy z pomocą przychodzą owoce morza różnych rodzajów. Ich niewielki rozmiar i łatwość obróbki sprawiają, że można dodać je do makaronów, sałatek i zup. Zastanawiacie się, jak przyrządzić pyszne dania z krewetek koktajlowych, kalmarów lub innych owoców morza? Sprawdźcie dokładnie stronę firmy Abramczyk. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj przepis na danie z owocami morza, które będzie znikać z talerzy!

NAJPOPULARNIEJSZE ODMIANY OWOCÓW MORZA:

Wybierz jeden z naszych produktów, aby przygotować to smaczne danie


PRODUKT MROŻONY (dostępny w zamrażarkach)

PRODUKT SCHŁODZONY (dostępny w lodówkach)

Share This