Abramczyk Przedstawia

ofertę doskonałych produktów dedykowanych dla segmentu
HoReCa i dobrych sklepów rybnych.

POZNAJ NAJBARDZIEJ POPULARNE PRODUKTY PANIEROWANE ABRAMCZYK


Kapitańskie Paluszki Rybne, Admiralskie Paluszki Rybne, Bosmańska Kostka Rybna, Komandorskie Steki Rybne, Krewetki Popcorn

to najbardziej popularne artykuły z linii produktów panierowanych marki ABRAMCZYK. Cieszą sie niesłabnącą popularnością wśród konsumentów i w wersji konfekcjonowanej dostępne są w większości dużych sieci handlowych.

Oferujemy je również luzem w opakowaniach zbiorczych dla odbiorców z segmentu HoReCa oraz dobrych sklepów rybnych.

 

NAJLEPSZE GATUNKI RYB DZIKO ŻYJĄCYCH DOSTĘPNE W POSTACI INDYWIDUALNIE PAKOWANYCH FILETÓW ABRALINE


Nowatorska metoda pakowania polegająca na zapakowaniu produktu w folię ściśle przylegającą do fileta. Każdy filet oznaczony jest etykietą ze wszystkimi informacjami, w tym wagą i ceną za daną sztukę. Ta formuła ułatwia przygotowywanie dań wg ściśle określonych gramatur, zaś klienci detaliczni otrzymuja towar najwyższej jakości, który zabezpieczony folią nie ulega wysuszce.

W linii produktów ABRALINE dostępne są następujące gatunki ryb: Dorsz atlantycki, Dorsz czarny, Miruna nowozelandzka, Miruna patagońska, Morszczuk argentyński, Mintaj i Łosoś pacyficzny.

DZIKI ŁOSOŚ PACYFICZNY


To produkt w 100 % naturalny. Nie zawiera antybiotyków, nie jest karmiony sztucznie przez człowieka. Doskonały do poszerzenia menu w kategorii dań naturalnych.

Dziki losoś pacyficzny to ryba dziko żyjąca w krystalicznie czystych wodach oceanicznych, bogatych w tlen i składniki odżywcze.

Jasnoróżowy lub czerwony kolor mięsa łososia jest efektem wyłącznie naturalnego odżywiania i świadczy o dzikim pochodzeniu.

O PRODUKTY DEDYKOWANE DLA SEGMENTU HoReCa ZAPYTAJ NASZYCH PRZEDSTAWICIELI REGIONALNYCH


Michał Abramczyk
tel.kom.+48 609 122 333
e-mail: m1.abramczyk@abramczyk.pl

Marcin Abramczyk
tel.kom.+48 601 456 323
e-mail:marcin@abramczyk.pl

Grzegorz Pawluk
tel.kom. +48 667 947 493
e-mail: g.pawluk@abramczyk.pl

Share This